עריכת הסכם שותפות בהתאמה אישית בקליק בעלות של 1100 ש"ח בלבד, כל שעליכם לעשות הוא לענות על שאלון פשוט וקל, תשובותיכם ייערכו על ידי עורכי דין והמסמך ישלח אליכם תוך 48 שעות

הסכם משפטי שנכרת בין המשכיר (הבעלים של הנכס) לשוכר (הדייר).

הסכם השכירות מגדיר את הזכויות והחובות של הצדדים לגבי הנכס ובמסגרתו מוגדר אילו שימושים מותר לצדדים לעשות בנכס ואילו מגבלות חלות עליהם. 

למשל, האם הסכם השכירות לדירת מגורים מגביל את השוכר מלאפשר לאדם אחר להתגורר בנכס.חוזה השכירות חשוב לשני הצדדים, למשכיר ולשוכר, בהעדרו הצדדים עשויים למצוא עצמם נקלעים למחלוקות ומריבות שעתידות להסתיים בבית המשפט.

אנחנו נעזור לכם, על ידי צוות עורכי דין מנוסה לאחר מענה על שאלון פשוט וקל, לנסח הסכם שכירות שיגן על כל הזכויות שלכם, בין אם אתם השוכרים ובין אם אתם המשכירים ואת כל זה תוכלו לעשות בנוחות מהמחשב בבית.

מהו הסכם שותפות?

שותפות קמה כאשר שני אנשים או יותר מחליטים לפעול יחד למטרה עסקית משותפת. שותפות יכולה להיות רשומה או לא רשומה. בנוסף שותפות יכולה להיות כללית או מוגבלת.

כל אדם שמתקשר עם אחר/ים בקשרי שותפות הוא "שותף". אדם או תאגיד אשר האחריות שלו לחיוביה של השותפות מוגבלת לסכום מסוים נקרא "שותף מוגבל". אדם או תאגיד שאינו שותף מוגבל נקרא "שותף כללי" ואחריותו חלה על כל חיוביה של השותפות. 

חשוב מאוד להסדיר את כל העניינים לפני הקמת השותפות על מנת לעשות לעצמכם סדר והכנה לכל מקרה שלא יהיה. הכרחי להיות מוכנים למקרה של סכסוך או אפילו סתם ליום בהיר בו השותפות תגיעה לסיומה.

 

אנחנו נעזור לכם לנסח הסכם שותפות בהתאמה אישית ובעלות אטרקטיבית.