ייצוג בתביעה על נזקי גוף כתוצאה מרשלנות בהתאמה אישית בקליק בעלות ייצוג של 1500 ש"ח ו-20% מהפיצויים שיתקבלו. כל שעלייך לעשות הוא למלא את הפרטים אודות המקרה באופן קל ונוח מהמחשב בבית, תשובותייך ייערכו על ידי עורכי הדין והתביעה תטופל תוך זמן קצר

הסכם משפטי שנכרת בין המשכיר (הבעלים של הנכס) לשוכר (הדייר).

הסכם השכירות מגדיר את הזכויות והחובות של הצדדים לגבי הנכס ובמסגרתו מוגדר אילו שימושים מותר לצדדים לעשות בנכס ואילו מגבלות חלות עליהם. 

למשל, האם הסכם השכירות לדירת מגורים מגביל את השוכר מלאפשר לאדם אחר להתגורר בנכס.חוזה השכירות חשוב לשני הצדדים, למשכיר ולשוכר, בהעדרו הצדדים עשויים למצוא עצמם נקלעים למחלוקות ומריבות שעתידות להסתיים בבית המשפט.

אנחנו נעזור לכם, על ידי צוות עורכי דין מנוסה לאחר מענה על שאלון פשוט וקל, לנסח הסכם שכירות שיגן על כל הזכויות שלכם, בין אם אתם השוכרים ובין אם אתם המשכירים ואת כל זה תוכלו לעשות בנוחות מהמחשב בבית.

מהי תביעה על נזקי גוף כתוצאה מרשלנות?

עילה לתביעה נזיקית כתוצאה מרשלנות יכולה להיות כל נזק גוף אשר נגרם כתוצאה ממפגע או "דבר מסוכן" או חוסר זהירות כגון בור במדרכה, מנורה רופפת שנפלה על ראשו של מישהו, כלב שנשך ילד, סל שנפל על ילדים ששיחקו לידו, הבדלי גובה במדרכה שגרמו לנפילה, רטיבות ברצפת חדר האוכל במלון שגרמו לנפילה של אורח ועוד ועוד ועוד.

 

בתביעה יש להוכיח את אחריות הגורם הנתבע על כך שסטה מסטנדרט סביר והפר את חובת הזהירות שלו כלפי הנפגע. בנוסף ועל מנת להוכיח שאותה רשלנות גרמה לנזק של ממש, יש לצרף לכתב התביעה חוות דעת רפואית הקובעת את שיעור הנכות שנגרמה לנפגע כתוצאה מהתאונה.
 
ישנה חשיבות מכרעת לניהול תביעת רשלנות כבר מהרגע הראשון. לרוב חברות הביטוח עובדות בשיטת המצליח וההתשה ונפגעים רבים מוותרים על זכויות רבות שהם אפילו לא יודעים שמגיע להם.

מחיר הייצוג הינו: 1500 ש"ח ו- 20% מהפיצויים שיתקבלו.

מתחילים בשליחת מכתב דרישה ראשוני וניהול משא ומתן מול הגוף שהתרשל ומול חברת הביטוח שלו וככל שהליך זה לא מניב את התוצאה הנדרשת ונמשך זמן רב מידי, מגישים תביעה לבית המשפט. (אגרות והוצאות מיוחדות של ניהול ההליך המשפטי ישולמו על ידי הלקוח, מדובר בעיקר באגרת הגשת תביעה בסך 714 שקלים לערך ועריכת חוות דעת רפואית שקיימת חובה לעריכת חוות דעת רפואית בעת הגשת תביעה מכוח פקודת הנזיקין שעלותה בין 4,000 ש"ח ל – 6,000 ש"ח, עליהם תקבלו החזר בסוף ההליך ככל שתביעתכם תוכח) כל הוצאה נוספת תתואם מראש בידיעת הלקוח ובהסכמתו.

++ זכור ודע כי מדובר מהליך ארוך שלוקח זמן רב ודורש סבלנות רבה.