עריכת מכתב תלונה אישי בקליק בעלות של 650 ש"ח בלבד, כל שעלייך לעשות הוא לענות על שאלון פשוט וקל, תשובותייך ייערכו על ידי עורכי הדין והמסמך ישלח אלייך תוך 48 שעות

הסכם משפטי שנכרת בין המשכיר (הבעלים של הנכס) לשוכר (הדייר).

הסכם השכירות מגדיר את הזכויות והחובות של הצדדים לגבי הנכס ובמסגרתו מוגדר אילו שימושים מותר לצדדים לעשות בנכס ואילו מגבלות חלות עליהם. 

למשל, האם הסכם השכירות לדירת מגורים מגביל את השוכר מלאפשר לאדם אחר להתגורר בנכס.חוזה השכירות חשוב לשני הצדדים, למשכיר ולשוכר, בהעדרו הצדדים עשויים למצוא עצמם נקלעים למחלוקות ומריבות שעתידות להסתיים בבית המשפט.

אנחנו נעזור לכם, על ידי צוות עורכי דין מנוסה לאחר מענה על שאלון פשוט וקל, לנסח הסכם שכירות שיגן על כל הזכויות שלכם, בין אם אתם השוכרים ובין אם אתם המשכירים ואת כל זה תוכלו לעשות בנוחות מהמחשב בבית.

מהו מכתב תלונה?

כמה פעמים רציתם לכתוב מכתב תלונה לגוף מסויים ולא היה לכם מושג איך להתחיל את המכתב?

 

אנחנו פה כדי לעשות לכם את זה הכי פשוט שאפשר. מכתב התלונה מפרט בפני הגוף בפניו אתם מתלוננים את העוול או הנזק שנגרם לכם. ברוב המקרים ועל מנת שלא להיגרר להליכים משפטיים, נוהגים הגופים בפניהם אתם מתלוננים לפצות אתכם בעבור העוול\הנזק שנגרם לכם מיד עם קבלת מכתב התלונה.

 

אצלנו יש לכם אפשרות לכתוב מכתב תלונה שמנוסח היטב ע"י עו"ד מנוסה ובנוסף תהיה לכם אפשרות שמשרדינו ייכתב כמייצגכם בגוף המכתב וזאת על מנת להשיג הפקת הרתעה חזקה יותר אל מול הגוף בפניו אתם מתלוננים.