הסכם בין שותפים לדירה

עריכת הסכם בין שותפים לדירה בהתאמה אישית בקליק בעלות של 650 ש"ח בלבד, כל שעליכם לעשות הוא לענות על שאלון פשוט וקל, תשובותייכם ייערכו על ידי עורכי דין וההסכם יישלח אליכם תוך 48 שעות

הסכם משפטי שנכרת בין המשכיר (הבעלים של הנכס) לשוכר (הדייר).

הסכם השכירות מגדיר את הזכויות והחובות של הצדדים לגבי הנכס ובמסגרתו מוגדר אילו שימושים מותר לצדדים לעשות בנכס ואילו מגבלות חלות עליהם. 

למשל, האם הסכם השכירות לדירת מגורים מגביל את השוכר מלאפשר לאדם אחר להתגורר בנכס.חוזה השכירות חשוב לשני הצדדים, למשכיר ולשוכר, בהעדרו הצדדים עשויים למצוא עצמם נקלעים למחלוקות ומריבות שעתידות להסתיים בבית המשפט.

אנחנו נעזור לכם, על ידי צוות עורכי דין מנוסה לאחר מענה על שאלון פשוט וקל, לנסח הסכם שכירות שיגן על כל הזכויות שלכם, בין אם אתם השוכרים ובין אם אתם המשכירים ואת כל זה תוכלו לעשות בנוחות מהמחשב בבית.

מהו הסכם בין שותפים לדירה?

הסכם המסדיר את כל החובות והזכויות של שותפים בדירה שכורה.

ההסכם כולל נהלים בשטחים המשותפים של הדירה, נהלים לגבי הכנסת אורחים ולינה של אורחים שאינם השוכרים של הדירה, סדר וניקיון בדירה, חשבונות, כספים וכדומה

כך תוכלו להיות בראש שקט שעשיתם ביניכם תיאום ציפיות עם השלכות למקרה שאחד מהצדדים לא מקיים את שהוסכם.

חשוב מאוד להסדיר את כל העניינים לפני שעוברים לגור ביחד על מנת לעשות לעצמכם סדר והכנה לכל מקרה שלא יהיה.

 

הכרחי להיות מוכנים למקרה של סכסוך או אפילו סתם ליום שבו תרצו להפסיק לגור ביחד באותה הדירה. אנחנו נעזור לכם לנסח הסכם שותפים לדירה בהתאמה אישית לצרכים שלכם ובעלות אטקרטיבית.